Jums radās jautājumi? Raksti

Par uzņēmumu

IN-METAL reģistrēts 2014.gada sākumā ar mērķi apmierināt augošo nepieciešamību pēc biomasas apkures katliem un to sastāvdaļām, kā arī nodrošināt metāla konstrukciju, komplektējošo daļu un iekārtu ražošanu.

IN-METAL izveidots pēc atdalīšanās no tirgū kopš 2001.gada zināmā industriālo kokapstrādes un apkures iekārtu tirgotāja SIA „INOS”, lai kā 100% metālapstrādes un ražošanas uzņēmums veiksmīgāk konkurētu vietējā un starptautiskajos tirgos.

IN-METAL saglābāts vadības un darbinieku kodols ar jau vairāk kā 13 gadu pieredzi ražošanas līniju komplektēšanā, ražošanā un metālapstrādē.

Misija un Vīzija
IN-METAL radīts ar mērķi apmierināt nepieciešamību pēc atsevišķiem visa veida un apjoma metālapstrādes darbiem vai pilna metālapstrādes ražošanas cikla pakalpojumiem un produktiem, tādejādi nodrošinot klientu vajadzības pēc metāla komplektējošām daļām, konstrukcijām un iekārtām.
Vīzija
IN-METAL vēsture
Uzņēmuma ikgadējā vasaras tradīcija ir kopīga atpūta un sportošana vairāku dienu garumā. Šogad darbinieki kopā ar ģimenēm sacentās vairākās aizraujošās disciplīnās, tādējādi stiprinot komandas garu.
RASĒTĀJU-KONSTRUKTORU darbam Salaspilī
Uzņēmuma stratēģija, ieviešot kvalitātes vadības sistēmu atbilstoši standarta ISO 9001:2008 prasībām, ir metāla komplektējošo daļu, konstrukciju un iekārtu ražošanas kvalitātes nodrošināšana nemainīgi augstā līmenī, strādājot pie nemitīgas tās pilnveidošanas.
logo-in-metal.png
Mūsu kontakti

Tālrunis: +371 29441933

E-pasts: metal@in-metal.lv

Adrese: Rīgas iela 115A, Salaspils,
Salaspils novads, LV-2169

 

Rekvizīti

EUR norēķinu konts: LV21RIKO0000084131610
Luminor Bank AS Latvijas fil.
SWIFT: RIKOLV2X

© Copyright 2024 Webone Latvia. All Rights Reserved.